Пройдіть опитування і дізнайтеся на яку вакансію ви можете потрапити
Після надсилання заявки ми зв'яжемося з вами і розповімо про деталі вакансії
Скільки вам років?
Ви можете поїхати по програмі, якщо на момент виїзду вам буде від 18 до 27 років
Чи знаєте ви німецьку мову?
Люди, які знають німецьку можуть працювати в сфері послуг, але в нас є вакансії як зі знанням німецької так і без
Ви навчаєтеся?
Яка ваша основна ціль поїздки?
Ваше імя
Ваш номер телефону
Зарплата та витрати в Німеччині: підраховуємо чистий дохід
У цій статті ви дізнаєтеся всі деталі заробітку в Німеччині, а також, які у вас можуть бути поточні витрати
Більшість учасників програми цікавить те, скільки вони все ж таки зможуть заробити грошей та привезти в Україну. Отже, зараз ми з вами розглянемо важливі аспекти заробітку в Німеччині:

  • Зарплата в Німеччині (погодинна та фіксована ставка);
  • Додаткові нарахування за понаднормові години;
  • Порядок виплати зарплати;
  • Відрахування. Застава;
  • Поточні витрати на житло та харчування.
Також ми з вами розрахуємо орієнтовний чистий дохід, який ви можете привезти в Україну або витратити на власні потреби чи подорожі в Німеччині.
Зарплата та додаткові нарахування
Для більшості вакансій, що пропонуються в рамках програми, працює погодинна оплата праці, зазвичай ставка становить 9,5 €/год. Таку заробітну плату отримують працівники сфери послуг (касири, продавці у фаст-фуді, помічники на кухні та у готелі), пакувальники й складальники на пошті, працівниці на пральні.

Незначною мірою може відрізнятися погодинна ставка у працівників, зайнятих в сільському господарстві, працівників на підприємствах.

Для деяких вакансій (наприклад для водіїв) існує стала зарплата, яку ви отримуєте в місяць. Вона залежить від умов роботи, проживання, харчування тощо та становить від 1100 до 1800 євро/міс.

Додаткові нарахування

Зазвичай тривалість робочого дня не перевищує 8 годин. Якщо робочий день триває довше, нараховуються понаднормові. Також додаткові нарахування додаються до зарплати за роботу в нічний час. Надбавки за понаднормову роботу складають 15-25% від погодинної ставки.
В цілому, заробіток може збільшитися також за рахунок роботи шість днів на тиждень замість п'яти. Але така можливість доступна не на всіх місцях роботи.

Після закінчення роботи на вас очікує приємний бонус – 200-300€ так званих відпускних. Виплачується ця сума з останньою зарплатою.

Порядок виплати зарплати

Виплачуватись заробітна плата може готівкою (приміром – у аграрній сфері) або на німецьку карту мобільного банку N26 (аналог нашого банку Monobank). Приїхавши в Німеччину, ви, без зайвого клопоту, зможете відкрити таку карту, з допомогою мобільного додатку, та отримати її поштою до місця вашого проживання.

Зазвичай виплата зарплати відбувається в кінці поточного місяця, іноді – на початку наступного.
У деяких роботодавців передбачений аванс в розмірі 150-200 євро.
Відрахування з зарплати
Працевлаштування в Німеччині в рамках програми відбувається суто на легальних засадах через Біржу Праці. Водночас такий порядок зобов'язує до сплати податків.

Розмір відрахувань буде залежати від величини заробітної плати. Орієнтовно податки складають 10-20% від зарплати. Стягуватися відрахування будуть щомісяця автоматично з зарплати.

Оскільки ви не є громадянами Німеччини, то для вас передбачена можливість повернути сплачені вами податки, з наступного року. Ми також займається цими питаннями, і якщо у вас буде бажання, ми допоможемо вам повернути сплачені в Німеччині податки.

Застава за житло/велосипед

В окремих випадках при працевлаштуванні передбачається застава за житло (орієнтовно 250 євро) та/або за велосипед (орієнтовно 50 євро). Стягуються ці кошти автоматично з першої заробітної плати. Якщо після закінчення періоду роботи ви здаєте житло та велосипед у належному стані, то застава повертається в повному обсязі з останньою зарплатою.
Поточні витрати в Німеччині
В період роботи ви будете мешкати в орендованому житлі. Вартість житла приблизно складає 300 євро на місяць. Як правило, оплата за житло відраховується із зарплати автоматично.

В окремих випадках роботодавець може надавати власне житло для працівників (наприклад, номер в готелі, власну квартиру тощо), тоді для вас проживання буде безкоштовне.

Харчуватися ви будете самостійно, за власні кошти. Ви можете без проблем купувати продукти в супермаркетах та готувати. На місяць витрати на харчування складають орієнтовно 150-200 євро. Ви можете переглянути приклад цін на продукти в супермаркетах нижче.
Також, якщо ви працюватимете в сфері громадського харчування, вам можуть дозволити харчуватися на робочому місці за пів ціни або взагалі безкоштовно. Відповідно так ви зможете економити на харчуванні.
Розрахунок чистого доходу
Знаючи про середню погодинну ставку, розмір відрахувань та поточних витрат, ми можемо орієнтовно обрахувати величину чистого доходу за три місяці праці в Німеччині.

Отже погляньмо сюди:
  1. Погодинну ставку 9,5 євро множимо на 8 годин, і маємо 76 євро за день.
  2. Зарплату за день 76 євро множимо на 22 робочих дні, і маємо 1672 євро за місяць.
  3. Збираємо до купи всі витрати 300 євро на житло + 170 податки + 200 харчування = близько 670 євро.
  4. Від зарплати 1672 євро віднімаємо 670 євро, і отримуємо в результаті близько 1000 євро чистого доходу!

За три місяці ви можете заробити чистими і привезти в Україну 3000 євро! І це, не обмежуючи себе у відпочинку та харчуванні, подорожуючи, приємно проводячи час!

Це перевірений кількома сотнями людей шлях! Досить вже сидіти дома, гайда заробляти!

Просто зараз ми готові підібрати для вас вакансію в Німеччині. Пройдіть невелике опитування, щоб ми дізналися про ваші критерії. А далі вже обговоримо подробиці!
Підібрати вакансію
Пройдіть опитування, щоб ми могли підібрати для вас вакансію
Після надсилання заявки ми зможемо надіслати конкретну презентацію та вакансію на яку ви зможете податися
Скільки вам років?
Ви можете поїхати по програмі, якщо на момент виїзду вам буде від 18 до 27 років
Чи знаєте ви німецьку мову?
Люди, які знають німецьку можуть працювати в сфері послуг, але в нас є вакансії як зі знанням німецької так і без
Чи знаєте ви англійську мову?
Це буде додатковою перевагою для вас
Чи є у вас водійські права?
Деякі вакансії вимагають водійські права
Ви навчаєтеся?
Ви зможете поїхати по програмі якщо ви студент або випускник навчального запладу і можете це підтвердити довідкою або дипломом
На скільки часу ви хочете поїхати?
Залежно від цього ми підбиратимемо вакансію
Яка ваша основна ціль поїздки?
Ваше імя
Ваш номер телефону
Made on
Tilda