Пройдіть опитування і дізнайтеся на яку вакансію ви можете потрапити
Після надсилання заявки ми зв'яжемося з вами і розповімо про деталі вакансії
Скільки вам років?
Ви можете поїхати по програмі, якщо на момент виїзду вам буде від 18 до 27 років
Чи знаєте ви німецьку мову?
Люди, які знають німецьку можуть працювати в сфері послуг, але в нас є вакансії як зі знанням німецької так і без
Ви навчаєтеся?
Яка ваша основна ціль поїздки?
Ваше імя
Ваш номер телефону
Ярослав Сорока: "Моя історія поїздки на роботу в Німеччину"
У цій статті я розповім вам про власну історію поїздки в Німеччину: чому я вирішив поїхати, ким я працював, скільки заробив, де подорожував тощо.
Привіт!
Мене звати Ярослав. Зараз я розвиваю власну справу, пов'язану з працевлаштуванням в Німеччині, є співзасновником компанії YourChoice. Проте свого часу я сам поїхав працювати саме в цю країну.

Тоді я був студентом, і досвід роботи за кордоном став для мене своєрідним дороговказом для подальшого обрання життєвого шляху. Зараз я хочу поділитися з вами деякими суттєвими висновками, котрі я зробив у часи свого перебування на роботі в Німеччині.
Моє життя до поїздки
Я був звичайним студентом, сумлінно вчився, за що отримував стипендію – близько 800 грн/місяць (це орієнтовно 30 євро). Грошей у батьків не просив, намагався прожити на стипендію і, звичайно, шукав підробітки. Мені було важко знайти варіант отримання додаткового прибутку, який би не перешкоджав відвідуванню пар. А я не хотів пропускати заняття…

Як я дізнався про роботу для студентів в Німеччині?
Свого часу мене цікавило навчання в Німеччині. Я щосили шукав можливості поїхати туди. Але для того, щоб відкрити візу на навчання, потрібно було мати на банківському рахунку 8000 євро. Це була для мене тоді не підйомна сума. Брати кошти у батьків було для мене неприпустимим варіантом.

В Україні швидко заробити таку суму було просто нереально. Тому я почав розглядати можливості короткотермінової роботи в Німеччині. Я вивчав у школі німецьку на досить пристойному рівні, тому вже мав певну перевагу серед інших українських претендентів на працевлаштування в Німеччині. Мені порадили одну фірму. Саме з допомогою працівників цієї фірми я й втілив в життя задумане.
Моя робота в Німеччині
Мене влаштували працювати касиром та мерчендайзером на АЗС Shell в Гамбурзі. В цілому, я не можу назвати ту роботу важкою. Звісно, спочатку довелося в усьому розібратися. Колеги були привітними до мене та щиро допомагали в перші дні роботи.

Проживання в Німеччині було не скучним та сповненим приємних емоцій. Мешкав я з іншими учасниками програми, українцями, в особняку за Гамбургом. Там проживали лише ми, тому проводили вечори разом, в теплому дружньому колі.
За час перебування в Німеччині ми стали справжніми приятелями, багато гуляли та тусили на Репербані (хто знає – той зрозуміє). Також подорожували разом. Ніколи не забуду нашу поїздку в парк атракціонів HeidePark. Там було нереально круто.
Звісно, я їхав на роботу. Працював старанно. Тому за період канікул я привіз в Україну майже 3000 євро.

Отже, у підсумку, поїздка в Німеччину принесла мені:
1. Хороший заробіток: майже 3000 євро.
2. Неймовірні емоції від подорожей: до Берліна, Ганновера, Дрездена, Амстердама.
3. Цінний досвід: роботи, проживання, поїздок по Німеччині та навіть до сусідніх країн, пізнання ментальності німців.
4. Чудові літні канікули: поїздка не обмежувалася роботою, було вдосталь вільного часу на те, щоб провести його цікаво у компанії активних та неординарних людей.
Життя після повернення
Повернувся додому я іншою людиною. Був вже трохи вільніший з фінансової точки зору. Отримав цінний багаж досвіду та змінив дещо у своєму світогляді. Відразу після повернення я вирішив, що поїду до Німеччини й на наступні літні канікули.

Якщо ви хочете так само провести літо та підзаробити – ми готові підібрати для вас вакансію в Німеччині. Пройдіть невелике опитування, щоб ми дізналися про ваші критерії. А далі вже обговоримо подробиці!
Підібрати вакансію
Пройдіть опитування, щоб ми могли підібрати для вас вакансію
Після надсилання заявки ми зможемо надіслати конкретну презентацію та вакансію на яку ви зможете податися
Скільки вам років?
Ви можете поїхати по програмі, якщо на момент виїзду вам буде від 18 до 27 років
Чи знаєте ви німецьку мову?
Люди, які знають німецьку можуть працювати в сфері послуг, але в нас є вакансії як зі знанням німецької так і без
Чи знаєте ви англійську мову?
Це буде додатковою перевагою для вас
Чи є у вас водійські права?
Деякі вакансії вимагають водійські права
Ви навчаєтеся?
Ви зможете поїхати по програмі якщо ви студент або випускник навчального запладу і можете це підтвердити довідкою або дипломом
На скільки часу ви хочете поїхати?
Залежно від цього ми підбиратимемо вакансію
Яка ваша основна ціль поїздки?
Ваше імя
Ваш номер телефону
Made on
Tilda