Пройдіть опитування і дізнайтеся на яку вакансію ви можете потрапити
Після надсилання заявки ми зв'яжемося з вами і розповімо про деталі вакансії
Скільки вам років?
Ви можете поїхати по програмі, якщо на момент виїзду вам буде від 18 до 27 років
Чи знаєте ви німецьку мову?
Люди, які знають німецьку можуть працювати в сфері послуг, але в нас є вакансії як зі знанням німецької так і без
Ви навчаєтеся?
Яка ваша основна ціль поїздки?
Ваше імя
Ваш номер телефону
Вимоги до учасників програми Work&Travel Germany
У цій статті ви дізнаєтеся про вимоги до учасників програми та хто взагалі може поїхати в Німеччину на роботу
Щоб поїхати в Німеччину по нашій програмі, потрібно відповідати певним критеріям. У цій статті ми розберемо, які умови існують для майбутніх учасників програми Work&Travel Germany.
1. Вік від 18 до 27 років
Програма передусім розрахована на студентську молодь та людей, що недавно закінчили вузи. Тому ви маєте відповідати віковим критеріям та мати від 18 до 27 років.

Звернімо увагу: робочі місця пропонуються на невеликий термін, за цією програмою можна працювати до 3-х місяців. Роботу за бажанням можна сумістити з літніми канікулами, якщо ви принципово не хочете пропускати занять в університеті.

Заявку на участь в програмі можна подати навіть у 17 років. Головне, щоб вам виповнилось 18 не момент виїзду до Німеччини.
2. Наявність закордонного паспорта
Якщо ви маєте біометричний паспорт, то вам для виїзду на роботу до Німеччини на короткотерміновий період віза не знадобиться.

За цією програмою ви маєте право абсолютно легально перетнути кордон по біометрії, на кордоні вам потрібно буде показати лише робочий контракт.
Якщо у вас закордонний паспорт старого зразка без біометрії, то потрібно оформляти шенгенську візу з дозволом на працевлаштування за програмою (зверніть увагу: сама по собі шенгенська віза не передбачає права на працевлаштування за кордоном).

Виготовлення такої візи займає приблизно 5-7 днів, ми допоможемо вам з оформленням усіх необхідних документів, але подати на візу вам потрібно буде особисто.

Приклад такої візи ви можете переглянути на фото.

3. Доказ навчання в акредитованому навчальному закладі
Ви маєте буди студентом/аспірантом навчального заклад. Допускається навчання в університеті чи коледжі (тобто вищого ступеня ніж школа), на денній чи заочній формі навчання.

Якщо ви студент, це потрібно підтвердити завіреними довідками з навчального закладу. Ми надаємо вам підготовлені довідки, які вам потрібно буде завірити в університеті для Німецької Біржі праці.
4. Знання німецької мови для деяких вакансій
Для певних вакансій (зокрема, у сфері послуг, громадського харчування) обов'язковою вимогою є володіння німецькою мовою на рівні А2 та вище.

Нагадуємо: рівень А2 знання іноземної мови передбачає здатність порозумітися з оточуючими людьми в рутинних ситуаціях, володіти набором слів та висловів, що пов'язані з покупками, роботою, освітою, сім'єю, походженням, оточуючими речами.

Самі розумієте: працюючи на касі у фаст-фуді чи помічником в готелі, доведеться так чи інакше спілкуватися з клієнтами й колегами німецькою мовою.

ПРИЄМНА ЗВІСТКА!
Для деяких вакансій в рамках програми знання німецької мови не потрібне. Наприклад, хлопці можуть влаштуватися водіями, що розвозять посилки по маршруту, в Бремені або сортувальниками на пошті DHL в одному з німецьких міст.
Підсумок
Як ви вже зрозуміли – потрапити в Німеччину не так важко, важливо лише відповідати кільком критеріям, яким відповідає 90% охочих взяти участь у програмі Work&Travel Germany.

Просто зараз ми готові підібрати для вас вакансію в Німеччині. Пройдіть невелике опитування, щоб ми дізналися про ваші критерії. А далі вже обговоримо подробиці!
Підібрати вакансію
Пройдіть опитування, щоб ми могли підібрати для вас вакансію
Після надсилання заявки ми зможемо надіслати конкретну презентацію та вакансію на яку ви зможете податися
Скільки вам років?
Ви можете поїхати по програмі, якщо на момент виїзду вам буде від 18 до 27 років
Чи знаєте ви німецьку мову?
Люди, які знають німецьку можуть працювати в сфері послуг, але в нас є вакансії як зі знанням німецької так і без
Чи знаєте ви англійську мову?
Це буде додатковою перевагою для вас
Чи є у вас водійські права?
Деякі вакансії вимагають водійські права
Ви навчаєтеся?
Ви зможете поїхати по програмі якщо ви студент або випускник навчального запладу і можете це підтвердити довідкою або дипломом
На скільки часу ви хочете поїхати?
Залежно від цього ми підбиратимемо вакансію
Яка ваша основна ціль поїздки?
Ваше імя
Ваш номер телефону
Made on
Tilda